Strona głównaKontaktBIP
 
Aktualności
Archiwum aktualności
Plan postępowań o udzielenie zamówień
Zamówienia publiczne pow. kwoty 30.000Euro
Zamówienia publiczne poniżej kwoty 30.000Euro
Archiwum zamówień publicznych pow. kwoty 30.000Euro
Do pobrania
Akty prawne
Organizacja ruchu drogowego
Przejazdy nienormatywne
Kontakt
Statut
Regulamin organizacyjny
Nabór kandydatów
Ogłoszenia
Projekty unijne
Sieć dróg powiatowych
Mapy
Przystanki komunikacyjne
Wykazy mostów
Mapy
 
AktualnościUl. Ceglana w Stargardzie – roboty drogowe:

Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie informuje, iż Wykonawca robót drogowych od dnia 24 października br. [wtorek] planuje rozpoczęcie wymiany nawierzchni jezdni na ul. Ceglanej. Roboty drogowe obejmują frezowanie oraz wykonanie warstwy ścieralnej na jezdni. Prace prowadzone będą na połówkowym zajęciu jezdni. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu w obrębie skrzyżowania ul. Ceglanej z ul. Pierwszej Brygady oraz z ul. Usługową i Składową. Utrudnienia w ruchu planowane są do połowy listopada br. a termin zakończenia robót uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

więcej >>>

Komunikat – ul. Wielkopolska w Stargardzie:

Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie informuje, iż Wykonawca robót drogowych od dnia 24 października br. [wtorek] planuje zamknięcie ul. Wielkopolskiej. Ulica Wielkopolska zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Wieniawskiego do ul. Czeskiej. Zakaz ruchu nie dotyczy dojazdu mieszkańców do posesji. Roboty drogowe obejmują frezowanie oraz wykonanie warstwy ścieralnej na jezdni. Utrudnienia w ruchu planowane są do połowy listopada br.

więcej >>>

Komunikat – ul. Towarowa w Stargardzie

Informujemy, iż wykonawca Centrum Przesiadkowego - firma Strabag Sp. z o. o. od dnia 9 października 2017 r. wykona zamknięcia ulicy Towarowej dla ruchu kołowego oraz pieszego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do budynku Towarowa 13. Zamknięcie ulicy ma charakter długotrwały

więcej >>>

Wieniawskiego w nowej odsłonie

We wrześniu zakończyły się prace remontowe ulicy Wieniawskiego. Efekt końcowy imponuje nie tylko estetyką, ale również zwiększa bezpieczeństwo użytkowników, zarówno kierowców, rowerzystów jak i pieszych.

więcej >>>

28 ulic w Stargardzie zmieni zarządcę.

Informujemy, iż Zarząd Powiatu Stargardzkiego i Prezydent Miasta Stargard realizując politykę w zakresie kategoryzacji i zarządzania ulicami uzgodnili, że z dniem 1 stycznia 2018 roku, 28 ulic w mieście Stargard zmieni kategorię z powiatowej na gminną.

więcej >>>

Pod koniec sierpnia oddano do użytku przebudowaną Aleję Dębową w Stargardzie.

Na odcinku od ul. Wiejskiej do ul. Sikorskiego wykonano m.in. nową nawierzchnię jezdni oraz chodniki. Inwestycja Powiatu Stargardzkiego zgodnie z planem zrealizowana została w niespełna trzy miesiące.

więcej >>>

Copyright © 2013 Zarząd Dróg Powiatowych