Strona głównaKontaktBIPKlauzula RODO
 
Aktualności
Archiwum aktualności
Plan postępowań o udzielenie zamówień
Zamówienia publiczne pow. kwoty 30.000Euro
Zamówienia publiczne poniżej kwoty 30.000Euro
Archiwum zamówień publicznych pow. kwoty 30.000Euro
Szkoda Komunikacyjna
Zajęcie pasa drogowego
Zarządzanie ruchem
Przejazdy nienormatywne
Kontakt
Statut
Regulamin organizacyjny
Nabór kandydatów
Ogłoszenia
Projekty unijne
Sieć dróg powiatowych
Mapy
Przystanki komunikacyjne
Wykazy mostów
Mapy
 
Archiwum aktualności


1378276525.jpg


Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie Szczecińskim informuje, że w dniach 7-8 września planowana jest zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Okrzei z ul. Kochanowskiego. Dotychczasowe skrzyżowanie z pierwszeństwem przejazdu dla ul. Okrzei zostanie zmienione na skrzyżowanie typu „rondo”. Jednocześnie informujemy, że zaprojektowane rondo zostanie wykonane z wyspą centralną malowaną, w ramach czasowej organizacji ruchu.

Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie Szczecińskim informuje, że w dniach 7-8 września planowana jest zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Okrzei z ul. Kochanowskiego. Dotychczasowe skrzyżowanie z pierwszeństwem przejazdu dla ul. Okrzei zostanie zmienione na skrzyżowanie typu „rondo”.  Jednocześnie informujemy, że zaprojektowane rondo zostanie wykonane z wyspą centralną malowaną, w ramach czasowej organizacji ruchu.
W dniach wprowadzenia zmiany tj. sobota / niedziela, w rejonie skrzyżowania mogą wystąpić utrudnienia, związane ze zmianą pierwszeństwa ruchu oraz z wymianą oznakowania pionowego i poziomego.
Kierowców przejeżdżających przez nowo zaprojektowane skrzyżowanie typu „rondo” po 8 września br., prosimy o szczególną ostrożność.
- 04.09.2013


Copyright © 2013 Zarząd Dróg Powiatowych