Strona głównaKontaktBIPKlauzula RODO
 
Aktualności
Archiwum aktualności
Plan postępowań o udzielenie zamówień
Zamówienia publiczne pow. kwoty 30.000Euro
Zamówienia publiczne poniżej kwoty 30.000Euro
Archiwum zamówień publicznych pow. kwoty 30.000Euro
Szkoda Komunikacyjna
Zajęcie pasa drogowego
Zarządzanie ruchem
Przejazdy nienormatywne
Kontakt
Statut
Regulamin organizacyjny
Nabór kandydatów
Ogłoszenia
Projekty unijne
Sieć dróg powiatowych
Mapy
Przystanki komunikacyjne
Wykazy mostów
Mapy
 
Archiwum aktualności


1373971092.jpg


Informujemy, że w dniu 19 lipca 2013r., nastąpi zamknięcie dla ruchu pojazdów całego przebudowywanego odcinka drogi. Na czas trwania prac w pasie drogowym związanych z wykonaniem warstwy ścieralnej, zalecany jest objazd przez wieś Poczernin – drogą wojewódzką 142 do miejscowości Sowno. W związku z powyższym, na przedmiotowym odcinku drogi wystąpią utrudnienia w ruchu – prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.


Przebudowa drogi powiatowej numer 1709Z:  na odcinku Sowno do skrzyżowania z drogą powiatową na Poczernin, gmina Stargard Szczeciński.
Informujemy, że w dniu 19 lipca 2013r., nastąpi zamknięcie dla ruchu pojazdów całego przebudowywanego odcinka drogi. Na czas trwania prac w pasie drogowym związanych  z wykonaniem warstwy ścieralnej, zalecany jest objazd przez wieś Poczernin – drogą wojewódzką 142 do miejscowości Sowno.
W związku z powyższym, na przedmiotowym odcinku drogi wystąpią utrudnienia w ruchu – prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.

 


- 16.07.2013


Copyright © 2013 Zarząd Dróg Powiatowych