Aktualności
<<< powrót do aktualności
Przebudowa ul. Wojska Polskiego w Dolicach

W związku z przebudową drogi powiatowej nr 1716Z ul. Wojska Polskiego w Dolicach, wykonawca robót firma Strabag Sp. z o.o. informuje, że od dnia 24.07.2019r. do dnia 12.11.2019r. w/w ulica w Dolicach będzie zamknięta dla ruchu.

Przebudowa drogi powiatowej 1716Z rozpoczęta pod koniec czerwca w Dolicach, wkracza w decydująca fazę. Konsekwencją inwestycji realizowanej przez STRABAG na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych, będą jednak  utrudnieniami dla mieszkańców Dolic i kierowców, korzystających na co dzień z przebudowywanego odcinka ulicy Wojska Polskiego.
Inwestycja w Dolicach obejmuje odcinek drogi  o długości 845 metrów. Jej nawierzchnia zostanie poszerzona do 6 metrów. W projekcie ujęto również wybudowanie ścieżki pieszo - rowerowej oraz nowych zjazdów do posesji sąsiadujących z ulicą. Przewidziano także nową sieć kanalizacji deszczowej oraz wymianę kanalizacji sanitarnej w ciągu drogi.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie ostrożności oraz dostosowanie się do oznakowania wyznaczającego objazd drogi.


Zarząd Dróg Powiatowych 18.07.2019 11:01
<<< powrót do aktualności