Aktualności
<<< powrót do aktualności
W poniedziałek 19 kwietnia utrudnienia na odcinku drogi powiatowej Stargard- Lipnik
 Prace przy przebudowie odcinka drogi powiatowej nr 1704 Z na wysokości nowo budowanego centrum handlowego wkraczają w decydującą fazę. Oznacza to utrudnienia dla kierowców- już w poniedziałek 19 kwietnia 2021 r.
W poniedziałek w godzinach od 8.00. do 16.00., na odcinku drogi powiatowej 1704 Z Stargard- Lipnik ekipy wykonawcy, który zajął się przebudową układu komunikacyjnego do nowego centrum handlowego, rozpoczną frezowanie nawierzchni jezdni. Prowadzone w tym czasie prace utrudnią znacznie ruch między Stargardem a Lipnikiem. Informując o spodziewanych utrudnieniach, Zarząd Dróg Powiatowych prosi kierowców o szczególną ostrożność oraz przestrzeganie oznakowania informującego o tymczasowej organizacji ruchu.
ZDP zaleca również, by na czas trwania robót korzystać z obwodnicy „S- 10”, która umożliwia płynny przejazd z pominięciem miejsca prowadzonych robót.
W pasie drogi powiatowej nieopodal Lipnika, inwestor centrum handlowego wybuduje rondo. Inwestycję realizuje firma ERBUD S.A. Celem prac jest dogodne skomunikowanie nowo budowanego centrum handlowego z drogą powiatową  ze Stargardu do Lipnika.
Zakończenie wszystkich prac związanych z nowym układem komunikacyjnym centrum handlowego, wyznaczono na 25 czerwca tego roku. Przez ten czas należy liczyć się z kolejnymi utrudnieniami, jakie czekają kierowców na przebudowywanym odcinku drogi powiatowej.

schemat nowo budowanego układu komunikacyjnego przy centrum handlowym.19.04.2021 09:53
<<< powrót do aktualności