Archiwum aktualności
<<< powrót do spisu archiwum
Przebudowa drogi Zieleniewo - Kunowo

Informujemy, że od dnia 10 czerwca 2013r. rozpoczęto realizację inwestycji pod nazwą: Przebudowa drogi powiatowej numer 1703Z na odcinku Zieleniewo – Kunowo, gmina Kobylanka. Prace w pasie drogowym związane są z wykonaniem przebudowy nawierzchni jezdni wraz z wykonaniem poboczy.
W związku z powyższym, na przedmiotowym odcinku drogi wystąpią utrudnienia w ruchu – prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem. Planowane jest także czasowe zamknięcie przedmiotowego odcinka drogi.
Planowany termin zakończenia robót – 30 sierpnia 2013 roku.

Prace w pasie drogowym będą obejmowały wykonanie przebudowy nawierzchni jezdni wraz z poboczami odcinka drogi łączącej Zieleniewo z Kunowem.Etap A
Większość prac będzie odbywała się przy zamknięciu połowy jezdnii wprowadzonym ruchu wahadłowym. W zależności od zaobserwowanych utrudnień w ruchu dopuszcza się wprowadzenie ręcznego kierowania ruchem jak również wprowadzenie tymczasowej sygnalizacji świetlnej.
Etap B
Przy wykonywaniu podbudowy oraz warstwy ścieralnej zajdzie konieczność zamknięcia dla ruchu pojazdów całego przebudowywanego odcinka drogi. Będzie to zamkniecie na okres około 14 dni przy wykonywaniu podbudowy i około 3 ÷ 4 dni przy wykonywaniu warstwy ścieralnej. W związku z tym zajdzie konieczność wprowadzenia objazdów na czas prowadzenia robót w pasie drogowym. 

Zarząd Dróg Powiatowych 10.06.2013 14:27
<<< powrót do spisu archiwum