Strona głównaKontaktBIPKlauzula RODO
 
Aktualności
Archiwum aktualności
Plan postępowań o udzielenie zamówień
Zamówienia publiczne pow. kwoty 30.000Euro
Zamówienia publiczne poniżej kwoty 30.000Euro
Archiwum zamówień publicznych pow. kwoty 30.000Euro
Szkoda Komunikacyjna
Zajęcie pasa drogowego
Zarządzanie ruchem
Przejazdy nienormatywne
Kontakt
Statut
Regulamin organizacyjny
Nabór kandydatów
Ogłoszenia
Projekty unijne
Sieć dróg powiatowych
Mapy
Przystanki komunikacyjne
Wykazy mostów
Mapy
 
Archiwum aktualności


1379417329.jpg


Informujemy, że do dnia 30 września 2013r.,zamknięty jest dla ruchu pojazdów przebudowywany odcinek drogi. Na czas trwania prac w pasie drogowym, związanych z przebudową obiektu mostowego, zalecany jest objazd przez wieś Łęczyna – Tolcz do miejscowości Chlebówko. W związku z powyższym, na przedmiotowym odcinku drogi wystąpią utrudnienia w ruchu – prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.

Przebudowa obiektu mostowego w obrębie wsi Białuń, nad rzeką Giełdnicą,: droga powiatowa nr 4152Z Stara Dąbrowa – Białuń - Chlebówko.
Informujemy, że do dnia 30 września 2013r.,zamknięty jest dla ruchu pojazdów przebudowywany odcinek drogi. Na czas trwania prac w pasie drogowym, związanych  z przebudową obiektu mostowego, zalecany jest objazd przez wieś Łęczyna – Tolcz do miejscowości Chlebówko.
W związku z powyższym, na przedmiotowym odcinku drogi wystąpią utrudnienia w ruchu – prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.- 17.09.2013


Copyright © 2013 Zarząd Dróg Powiatowych