Aktualności
<<< powrót do aktualności
Przebudowa ul. Konopnickiej w Stargardzie
W związku z przebudową drogi powiatowej nr 1704Z ul. Konopnicka, na odcinku od skrzyżowania z ul. Dworcową do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego w Stargardzie, wykonawca robót firma Strabag Sp. z o.o. informuje, że od dnia 15.03.2020r. rozpoczną się prace drogowe na przedmiotowym odcinku. Prace planowane są do końca maja br.

Na czas prowadzenia robót, w celu  zapewnienia płynności ruchu, zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Dworcową w Stargardzie.
W ramach przebudowy ul Konopnickiej w Stargardzie planuje się remont jezdni i chodników oraz budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej z ul. Dworcową. W końcowym etapie przebudowy zostanie wykonane nowe oznakowanie poziome i pionowe na ul. Pierwszej Brygady i ul. Konopnickiej oraz zostanie uruchomiona nowo wybudowana sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Towarową i ul. Dworcową.
W związku z powyższym prosimy o zachowanie ostrożności oraz dostosowanie się do wprowadzonego na czas robót oznakowania.
Zarząd Dróg Powiatowych 03.03.2020 11:08
<<< powrót do aktualności