Archiwum aktualności
<<< powrót do spisu archiwum
Przebudowa ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ul. Struga do ul. Limanowskiego w Stargardzie Szczecińskim
Informujemy, że do końca września 2014r., wystąpią ograniczenia w ruchu spowodowane przebudową ulicy Wojska Polskiego. Plac budowy przekazano wykonawcy 9 lipca. Ekipy budowlane będą gruntownie zmieniać nawierzchnię jezdni, parkingów i chodników.
W związku z powyższym, na przedmiotowym odcinku drogi wystąpią utrudnienia w ruchu – prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.
Prace obejmują przebudowę nawierzchni jezdni bitumicznej oraz chodników, miejsc postojowych, zjazdów i zatoki autobusowej wzdłuż ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ul. Struga do ul. Limanowskiego. Przebudowie podlega odcinek drogi o łącznej długości 496 m. Niniejsza przebudowa ma poprawić komfort jazdy oraz poruszania się po ulicy, wzmocnić konstrukcje nawierzchni i właściwie ją odwodnić, uporządkować parkowanie wzdłuż ulicy, ujednolicić zjazdy do posesji a także utworzyć ciąg pieszo – rowerowy w ramach istniejącej infrastruktury po prawej stronie jezdni.

Zarząd Dróg Powiatowych 16.07.2014 15:23
<<< powrót do spisu archiwum